Canım anneciğim;

Seni çok özledim. Aylardır karnından çıkmayı bekliyorum. Öyle yalnız hissettiğim anlar oldu ki, seni tekmeledim, benimle konuşmanı istedim, en azından sıcacık elini karnında gezdir de beni sevdiğini hissedeyim istedim. Şöyle bir geriye uzanıp kitap okurken bir yandan da meyve yediğinde ara sıra okşamıyor musun karnını, bayılıyorum.

Çırpınıyorum içinde biraz daha sev diye. Dışarı çıkıp ellerinin arasında olmayı ne de çok istiyorum o anlarda. Bazen sen babamla sarmaş dolaş uyurken onun elleri de sarıyor beni, hoşuma gidiyor ama seninkiler kadar değil. Senin ellerin bambaşka anneciğim. Seni en derin uykundan uyandırıp bir bardak süt içmeni sağlamak için tekmelememe sebep olacak kadar tatlı, yumuşacık ellerini özledim.

Ya sen? Benim yumuk yumuk minicik ellerimi özlemedin mi? Bir türlü açmadığım yumruğumu yavaşça açarak parmaklarımı tek tek öpmeyi istemez misin? Sütle dolu memeni bir yandan emerken, diğer yandan küçücük elimle bastırsam… ”bu meme, bu sütler benim, başka kedilere asla vermem.” der gibi sıkıca tutsam, istemez misin?

Anneciğim, seni çok özledim. Buradan duyuyorum, herkes senin gözlerinin ne kadar güzel olduğunu söylüyor, kıskanıyorum. Burası öyle karanlık ki, ışığın ne demek olduğunu bir an önce öğrenmek istiyorum. Ama dünyaya ilk baktığımda ışıktan önce senin gözlerini görmek isterim. Söylediklerini ilk başlarda anlamayacağımı düşünüyorsun. Ama ben gözlerinin beni hep, her zaman ve her şeyden koruyacağını söylemesini isterim. İnan, anlarım. Beni en çok sevenin sen olacağını, her an yanımda ve destek olacağını, her an yanımda ve destek olacağını hissettiren en güzel şey olan gözlerini özledim.

Ya sen? Sana ilk baktığımda içini eriteceğini ikimizinde bildiği gözlerimi bir an önce görmek için sabırsızlanmıyor musun? Uyuyup uyandığımda önce seni arayacak olan, seni görmediğinde yaşarıp çeşme gibi akacak olan gözlerimi merak etmiyor musun? Her geçen gün gürleşecek olan kirpiklerimin altından sana doğru ”Beni dünyana getirdiğin için, beslediğin ve hep yanımda olduğun kimselere bırakmadığın için teşekkür ederim.” diyen gözlerle sana baksam, istemez misin?

Seni çok özledim, anneciğim. Bazen bana şarkılar söylüyorsun, sesin öyle tatlı geliyorki buraya. Yalnız olduğumu bile unutturuyorsun bazen. O güzel sesinin bana, sadece bana söyleceği ninnileri duymayı iple çekiyorum. Bazı şarkıları bana özel hale getirerek söyleyeceğin, duymaktan hoşlandığımı anladığında tekrar tekrar söylemekten zevk alacağın günler bir an önce gelse…Karnım ağrıdığında, içim bulandığında, aşı olduğumda canım yanarken bana tüm bunların geçeceğini söyleyen, inandıran ve rahatlatan sesini özledim.

Ya sen? İlk kahkahamı duymak için oramı buramı gıdıkladığında çıkaracağım sesleri, aguları, çığlıkları özlemedin mi? Biliyorum, altım kirli olduğunda, acıktığımda, gazım canımı çok yaktığında karnım ağrırken çıkardığım sesler seni çok üzecek, hatta ilk günler belki uyumana bile izin vermeyeceğim. Ama sen tüm bunların sana ilk kez anne diyeceğim güne kadar çoktan unutulacak şeyler olduğunu biliyorsun. Peki, o gün geldiğinde söyleyeceğim ilk ”anne”yi özlemedin mi?

Anneciğim, benimle ilgili hayaller kuruyor musun? Beni en güzel yataklarda yatırmak, en cici giysileri giydirmek, en şeker oyuncakları almak gibi hayallerden bahsetmiyorum. Mesela, karnındaki resmimi çeken doktor gibi bir doktor ya da avukat, subay filan olmamı isteyip hayallere dalıyor musun? Üniformalı, cüppeli yada önlüklü bi resmimi ultrason resmimin olduğu çerçevenin yanında bir başka çerçeveye bakarak ”işte bu benim oğlum” deyip gururlanmayı filan hayal ediyor musun? Evlendiğimi, çocuklarımın olduğunu…

Hayallerini gerçekleştirmek için söz veriyorum anne.

Peki, ya seni hayal kırıklığına uğratacak bir şey yaparsam? Ayakkabılarımı bağlamayı bir türlü beceremezsem örneğin ya da matematiğe aklım yatmazsa hiç… Oyun oynarken akşam olduğunu anlayamaz, hep geç kalırsam eve… Kola içmeden köftelerimi bitirmezsem inat edip, ya senin hiç hoşlanmadığın o kızla evcilik oynamayı istersem hep… Evleniverirsem bir gün pat diye hiç habersiz, ya da yurt dışında okumak için ısrar eder, senden uzaklaşmaya kalkarsam…çok üzülürsün değil mi?

Seni hayal kırıklığına uğratıp üzmemek için çok uğraşacağıma söz veriyorum, anne.

Beni ne olursa olsun sevecek misin anne? Her türlü kötü şeyden koruyabilecek misin? Yanında olmadığım zamanlarda nasıl davranmam gerektiğini öğretebilecek misin?

Beni koruyamadığın kadar büyük tehlikelerin neler olduğunu öğretip kendi kendimi koruyabilmem için hazırlayacak mısın?

Senden daha çok sevebilecek kimseyi bulamayacağım halde, beni sevecek ve anlayacak birini nasıl aramam gerektiğini anlatacak mısın?

Bana yapacaklarım, yapamayacaklarım ve yapmak istediklerim konusunda sonsuz destek verecek misin?

Kimsenin inanıp arkamda olmayacağı fikirlerim olsa bile, sen bana inanıp istediğim her şeyi yapabileceğime beni inandırabilecek misin?

Saklanmak istediğimde, kimseyi görmek istemediğimde, uzaklaşıp kendimi dinlemek istediğimde yanına sığınmak istediğim tek liman olabilecek misin?

Anne, beni ne olursa olsun sevebilecek misin?

Ben mi?

Ben seni hep seveceğime söz veriyorum,anne!

Daha Fazla Genel

129 Yorumlar

 1. Zeynep

  5 Eylül 2018 at 22:26

  😍duygusallaşmamak elde değil 😌

  Cevap Ver

 2. Neslihan

  5 Eylül 2018 at 22:26

  Bende seni çok seviyorum canım yavrum

  Cevap Ver

 3. Meliha

  5 Eylül 2018 at 22:37

  Mükemmel gözlerim doldu resmen 😍😶

  Cevap Ver

 4. Özlem

  5 Eylül 2018 at 22:53

  Sen sağlıcakla bir doğ, o bana yaşattığın uykusuz geceler elbet geçecektir. Sen ne kadar hata yapsanda biz ailen olarak arkanda olacağız. Anne ve baba evladına asla küsmez. Kırılırlar belki ama küsmez. Peygamber efendimiz gibi doğru, emin, güzel huylu olursun insallah canım yavrum. Inşallah büyüyüp mutlu olacagin ve insanlarıda mutlu edecegin vatana millete faydalı olacagin bir evlat olursun. Ilk göz agrım olacaksın nasipse. Büyüsünde gülüşlerin hep seninle kalsin. Annen ve baban gibi sürekli gül, tebessüm et dünyaya.. Bu mektubun hem hüzünlenirdi,hem de güldürdü.. Rabbim sağlıcakla gelmeni nasip etsin. Içimde olsan bile kalbim seninle, babaninda öyle tabi ki. Şu an cinsiyetin belli olmadigin için sana oğlum mu kizim mi demeliyim bilemiyorum. Ama bütün annelerin evlatlarına verdiği bir sıfat vardır o da “bi taneeemmm”. Beraber günlerimiz, uzun ömurlerimiz olsun inşallah. Icimdede olsan, dünyaya geldiğin zaman da önce Allah’a sonra annen ve babana emanetsin. Allah acısını göstermesin. Seni çok seviyorum. 😊😚😚😚😚😍😍😍😍

  Cevap Ver

 5. Hatice

  5 Eylül 2018 at 23:18

  Çok duygulandım ya 😢😢 okurken boyle içimden bir şeyler akıp gitti.. inşallah hep öyle olur biz anneler çocuklarımızın hep yanındayız 💗

  Cevap Ver

 6. Necla

  6 Eylül 2018 at 00:01

  İns canm bebegim sen sağ salim kucagıma gel ben sni hic yanlız bırakmcam Allahın izni ile😊

  Cevap Ver

 7. Zekiye çabuk

  6 Eylül 2018 at 07:17

  Ağlıcam galiba 😫

  Cevap Ver

 8. İlayda

  6 Eylül 2018 at 10:04

  Canım bebişim seninde bir blacığın var senin kadar tatlı aşkımsınız canımsınız kuzumsunuz sizi çooooooooooooooooook seviyorum seninde dışarı çıktığını kollarıma almamı sabırsızlıkla bekliyorum

  Cevap Ver

 9. Ceyda

  6 Eylül 2018 at 16:52

  Oturup saatlerce ağlayan bir tek ben miyim…☹️

  Cevap Ver

 10. Pinar

  23 Mart 2022 at 14:55

  canim yavrum bir an önce gelmen için sabırsızlanıyorum çok bekledim ben seni 🥺🤲

  Cevap Ver

 11. Remziye

  23 Mart 2022 at 14:58

  Seni bana emanet eden rabbime kurban olurum

  Cevap Ver

 12. Arzu

  23 Mart 2022 at 14:59

  mektuba kalbimi bıraktım❤️

  Cevap Ver

 13. Yenibiranne

  23 Mart 2022 at 15:00

  amma nasıl güzel His ettim harikasınız 🌺🥰

  Cevap Ver

  • Sultan

   24 Mart 2022 at 10:09

   Canım kızım seni çok seviyorum seni o kadar özledim ki gelmeni sabırla bekliyorum bebeğim 😘🥰

   Cevap Ver

 14. Merve

  23 Mart 2022 at 15:00

  hep seveceğim seni canım oğlum

  Cevap Ver

 15. Meri

  23 Mart 2022 at 15:00

  Çok duygulandim ya Gercekden harika 💜💜 bebegim benim her seyim onu her zaman sevecegime ve koruyacagima soz veriyorum 👼🙏❤💜😘

  Cevap Ver

 16. İsminiz

  23 Mart 2022 at 15:01

  annemm ne kadar gücüm ne kadar sevgim varsa senin olcak sen bu dünyanın anlamisin benim için

  Cevap Ver

 17. Esra

  23 Mart 2022 at 15:01

  Yaaa hem okuyup hem ağlamak 🙈özlemle, merakla bekliyoruz seni melek kızımmm 👨‍👩‍👧🙏🏻♥️

  Cevap Ver

 18. Çiğdem

  23 Mart 2022 at 15:02

  Harika 🧡

  Cevap Ver

 19. Naile

  23 Mart 2022 at 15:02

  Bi tek ağlayan ben değilim sanırım 😓 çok duygulandım ya inşallah sen sağ sağlim gel ben ve baban senin en büyük destekçin olacağız seni hep koruyup kollayacağız aşk ile sevgi ile büyüteceğiz sen yeter ki gel… ❤️❤️❤️

  Cevap Ver

 20. Aytac

  23 Mart 2022 at 15:05

  Yaaa. Benim de oğlum olacaq. Hər zaman, her kararında yanında olacağım…

  Cevap Ver

 21. Cansu

  23 Mart 2022 at 15:06

  muhteşem di

  Cevap Ver

 22. İsminiz

  23 Mart 2022 at 15:06

  annen sana kurban olsun alpaslanım ❤️

  Cevap Ver

 23. Kaderbaydur

  23 Mart 2022 at 15:06

  Şükür sebebim 🙏

  Cevap Ver

 24. İsminiz

  23 Mart 2022 at 15:07

  gözyaslarim pıt

  Cevap Ver

 25. Fatma

  23 Mart 2022 at 15:07

  bende sizi çokkkkkkk seviyorum canm kızlarım

  Cevap Ver

 26. Turana

  23 Mart 2022 at 15:07

  seni hep sevecem oğlum

  Cevap Ver

 27. Nurten

  23 Mart 2022 at 15:08

  Rabbim hayırla sağlıkla seni kucağıma almayı nasip etsin inşallah canım benim bu dünyada en merak ettiğim şey annelik duygusu yeryüzünde anneliğe ve babalığa muhtaç ne kadar insan yüce Allah’ım en kısa zamanda bu duygu nasip etsin bize de inşallah seni karnımda hissetmek bile o kadar güzel ki…❣🌸

  Cevap Ver

 28. Mimi

  23 Mart 2022 at 15:09

  Seni çok seviyorum, miniğim. Okuduklarım çok ağlattı beni, sabırsızlıkla seni, içinde seni barındıran hayallerimi yaşamayı bekliyorum. Seni sonsuzadek çok seveceğim ❤ İyi ki, varsın, hayatımın neşesiiii ❤ Canımdan canımmm

  Cevap Ver

 29. Sevgiii🧚‍♀️

  23 Mart 2022 at 15:12

  Kim yazdıysa çok güzel yazmış. Çok güzel moral motive etti gerçekten oğlumla konuşmuş hissi verdi duygulandırdı ağlattı💙💙 Allah sizi bizlere bağışlasın kuzular 🥰🥰🥰🥰💙💙💙💙❤❤❤❤

  Cevap Ver

 30. Elnara

  23 Mart 2022 at 15:13

  canımın içi biricik kızım🥰

  Cevap Ver

 31. Busravuruyor

  23 Mart 2022 at 15:13

  sabırsızlıkla bekliyoruz seni minigim seni veren Rabbime kurban olayım iyiki varsın❤️😢

  Cevap Ver

 32. Feride Uçar

  23 Mart 2022 at 15:14

  tabiki seni seveceğim canım bebeğim ömrümün yettiği yere kadar seni sevip sana bakmaya devam edecem seni sabırsızlıkla bekliyoruz bebeğim ömrüme ömür katan çocuğum

  Cevap Ver

 33. İsminiz

  23 Mart 2022 at 15:16

  Ağladım ya 🥺🥺 sen herşeye bedelsin oğlum sabırsızlıkla bekliyorum seni 🥺

  Cevap Ver

 34. Büşracan

  23 Mart 2022 at 15:17

  ben annemi küçük yaşta kaybettim ve her zaman anne olmayı çok istedim rabbim çok şükür nasip etti ama şu mektupla tüm duygularım yerle bir oldu bi o kadar sevinirken bi o kadar ağlamama sebep oldu ama sana söz annecim seni her şeyden koruyacağım sevgimi üstünden eksik etmeyeceğim ne olursa olsun yanında arkanda dimdik duracağım sağlıcakla gel minik kızım.💙

  Cevap Ver

 35. Cansu G

  23 Mart 2022 at 15:18

  Mektuba kalbimi bıraktım desem …❤️ Okadar içime işledi ki anlatamam 🥺 seni herşeyden çok seviyorum benim güzel bebeğim okadar özledim ki seni herzaman her koşulda yanında olucağıma seni hep seviceğime söz veriyorum sen yeterki sağlıkla gel miniğim rabbime emanetsin 🙏🏻🥰❤️

  Cevap Ver

 36. Ilahe

  23 Mart 2022 at 15:21

  Sene qovuşmaqcun günlərimizi sayırıq♥️♥️Teki sag salamat gel oğlum.Bunu oxuyub ağlamamaq mümkün deyil…

  Cevap Ver

 37. Yağmur

  23 Mart 2022 at 15:22

  Bu nasıl güzel bi mucizedir
  Allahım sonsuz şükürler olsun senin gibi bi güzelliği var edene miniğim annenden sana söz söz konusu ne olursa olsun tüm doğruların ve yanlışlarında annen ve baban her zaman yanında 🥲

  Cevap Ver

 38. Ləman

  23 Mart 2022 at 15:25

  canım yavrum seni çabucak kollarımın arasına alıp kokunu içime çekmeyi, saçını okşamayı bekliyorum…

  Cevap Ver

 39. Eylem

  23 Mart 2022 at 15:25

  Sanki yıllar sonra çocuğumun bana yazdığı mektuba ulaşmış gibi hissettim. Içime dokundu yazılanlar. Ona olan merakım ve özlemim arttı. Seni hep seveceğim annişimmm. Tek limanın seni bekliyor.

  Cevap Ver

 40. Esna

  23 Mart 2022 at 15:25

  seni çok seviyorum mucizem♥️

  Cevap Ver

 41. Yıldız

  23 Mart 2022 at 15:25

  seni veren rabbime şükürler olsun

  Cevap Ver

 42. Neslihan

  23 Mart 2022 at 15:26

  Canım yavrum, her ne olursa olsun o küçücük ellerinden tutup hayatta hep sağlam adımlar atman için annen olarak elimden geleni yapacağıma söz veriyorum, ve seni dua ile bekliyorum❤️

  Cevap Ver

 43. Məleykə

  23 Mart 2022 at 15:29

  🥺❤🥰

  Cevap Ver

 44. Sanem

  23 Mart 2022 at 15:32

  hepimizin sağlıkla bebeklerini kucağına almayı nasip etsin kalbimi bıraktım 💜

  Cevap Ver

 45. Menzer

  23 Mart 2022 at 15:33

  her şeye evet yeterki gel sag salamat nefesim

  Cevap Ver

 46. Büşra

  23 Mart 2022 at 15:36

  meleğim seni sabırsızlıkla bekliyoruz seni veren Allaha binlerce kez şükürler olsun miniğim seni çok özledim ne olursa olsun ben ve baban her znm senin yanındayız

  Cevap Ver

 47. Canımın içi

  23 Mart 2022 at 15:42

  Canımın içi çok güzel şeyler yazısına her zaman seni koruyacağıma soz veriyorum ıyıkı benim evledisin

  Cevap Ver

 48. Ömerasafınannesi

  23 Mart 2022 at 15:43

  Canım oğlum allahım seni sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah ❤ 🤲 😘 ne güzel bir mektup inşallah hayırlı evlat olursun 🤗❤️

  Cevap Ver

 49. Süheyla

  23 Mart 2022 at 15:44

  iyiki hayatıma girdin bebişim 🥰🥰🥰

  Cevap Ver

 50. Beyza

  23 Mart 2022 at 15:51

  yaa canım yavrum ne kadar duygulandigim ve mutlu olduğumu anlatamam kelimeler yetmez galiba bir an önce gel seni çok özledik ❤️👶🏼

  Cevap Ver

 51. Beyza

  23 Mart 2022 at 15:51

  yaa canım yavrum

  Cevap Ver

 52. Sibel

  23 Mart 2022 at 15:55

  çok az kaldı annem

  Cevap Ver

 53. Leman

  23 Mart 2022 at 15:58

  bitanem canım oğlum gün ışığım seni çok çok çok sevecem herzaman 😭😭

  Cevap Ver

 54. Masalın Annesi

  23 Mart 2022 at 16:02

  seni çok seviyorum seni daha hissedemedigim için Allah’a emanet ediyorum doğduğun günleri görür muyum diye içimden geçiriyorum seni sabirsizlikla bekliyoruz bizi sakın yalnız bırakma pamuk kızım 🥰♥️

  Cevap Ver

 55. Buse

  23 Mart 2022 at 16:21

  Pamuk gibi oldum okurken 🥰 ne güzel Bi his bu

  Cevap Ver

 56. İsminiz

  23 Mart 2022 at 16:26

  Okurken gözlerimden akan yaşlara engel olamadım…
  Sen Rabbim in en güzel hediyesisin sağlıcakla gel annem her daim yanında olacağıma söz veriyorum. Çok özlüyorum çok merak ediyorum seni…

  Cevap Ver

 57. Buse

  23 Mart 2022 at 16:36

  İyiki varsın minik mucizem💙
  Canım oğlum benim son nefesime kadar hep yanında olucam sen benim herşeyimsin💙

  Cevap Ver

 58. Rahime

  23 Mart 2022 at 17:11

  sağlıkla gelirsin inşallah kuzum 🤲🏻😌Seni verene şükürler olsun . Rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın 🤲🏻❤️

  Cevap Ver

 59. İsminiz

  23 Mart 2022 at 17:47

  Yaa çok güzel.Hep yanında olacağına söz veriyorum ve seni her zaman herşeyden herkesten çok sevicem annecim. 🥰🥰

  Cevap Ver

 60. Kader

  23 Mart 2022 at 19:10

  Seni çoook seviyorum mucizem ♥️👶

  Cevap Ver

 61. Özlem

  23 Mart 2022 at 19:52

  sen benim kabul olmuş duam bu hayattaki en güzel mucizem sin benim dünyam

  Cevap Ver

 62. Burcu Aslan

  23 Mart 2022 at 20:21

  Ne güzel bir mektup sağlıkla gel annemm❤

  Cevap Ver

 63. Seniha

  23 Mart 2022 at 20:26

  Aldığım en anlamlı mektuba kalbimden akan gözyaşlarımı bıraktım ❤😢👼🤱

  Cevap Ver

 64. Hicran

  23 Mart 2022 at 20:27

  Canım yavrum sen bana rabbimden gelen emanetim hediyemsin seni herkesten herşeyden koruyacağıma inanıyorum ve seni sabırsızlıkla bekliyoruz babanla Seni çok seviyoruz.

  Cevap Ver

 65. Hümeyra

  23 Mart 2022 at 20:27

  Hem güldüm hem duygulandım 😪😍🥰 seni her zaman en çok ben seveceğim prensesim 🤰👣🐣❤️

  Cevap Ver

 66. Remziye demirci

  23 Mart 2022 at 20:35

  Seni Sabırsızlıkla bekliyorum bebeğim Seni çok seviyorum ❤

  Cevap Ver

 67. Remziye demirci

  23 Mart 2022 at 20:36

  Seni çok seviyorum bebeğim sabırsızlıkla bekliyorum gelmeni. Her şeyim ❤

  Cevap Ver

 68. Seda

  23 Mart 2022 at 20:44

  Annem benim 🥰kalbim ♥️ canım 😍 daha elime almadan varlığınla beni mutlu edenim ömrümün sonuna kadar koruyacağım seni Allah’ın izniyle yavrum seni çok ama çok seviyorumm💕

  Cevap Ver

 69. SÜMEYYE

  23 Mart 2022 at 20:55

  Kalbimin heryeri seninle dolu benim küçük adamımım. Koşulsuz şartsız annen seni hep sevicek💙

  Cevap Ver

 70. Ayşe

  23 Mart 2022 at 22:23

  Annemmm seni bana veren rabbime şükürler olsun sabırsızlıkla bekliyoruz seni sağlıkla gel inşallah bebeğim 😘🧿👼🤲🤲🧿🧿

  Cevap Ver

 71. ALİME

  23 Mart 2022 at 23:50

  Güzel kızım benim Rabbim izin verdiği sürece her ne olursa olsun hep yaninda olacağız 6 yıllık özlemin sonunda sana kavuşmayı sabırsızlikla bekliyoruz hele ablanı söylemiyorum bile artık o kadar çok beklediki ne dualar etti senin olman için Rabbim e sonsuz şükürler olsun seni bize verdi sagsaglim kucağımıza almayı bekliyoruz artik seni çok seviyoruz

  Cevap Ver

 72. İsminiz

  23 Mart 2022 at 23:53

  her zaman son nefesime kadar seni seveceğim yavrum

  Cevap Ver

 73. Merve

  24 Mart 2022 at 00:01

  Tek ağlayan ben değilimdir sanırım. Nasıl bir güzel hismis anne olmak. Daha doğumuna çok var ve ben seni çok özledim annecim.Annen hep senin yanında olacak baban da öyle. Seni dört gözle bekliyoruz♥️

  Cevap Ver

 74. Merve

  24 Mart 2022 at 01:16

  yaaa anneeemmm 🥺çok duygulandimm her zaman yanındayım, yanındayız canım oğlum 🤍🤍🥺🥺

  Cevap Ver

 75. İsminiz

  24 Mart 2022 at 03:29

  ay canim kizim seni veren Rabbime şükürler olsun seni çok özledik hep sevecez her zaman baban ve ben arkandayiz canim kizim😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  Cevap Ver

 76. Nihal

  24 Mart 2022 at 08:14

  yaaa☺️🥰 dünyanın en güzel hissi derlerdi en güzel ne kelime tarif edilemez bir his şükürler olsun Rabbime her zerresine kurban olduğum iliklerime kadar hissettiğim sevgiyle bekliyorum annecim 🥰💕

  Cevap Ver

 77. Esma

  24 Mart 2022 at 08:54

  küçük melegim kavusmamiza cok var seni harekatlerini his ediceyim gunu bekliyorum seni cok seviyorum melegim

  Cevap Ver

 78. İsminiz

  24 Mart 2022 at 09:33

  7 .senem mucizem seni bana emanet edene senin minicik yuregıne kurban olurum bal kızım benım 🤰

  Cevap Ver

 79. Güneşin Annesi

  24 Mart 2022 at 09:58

  🥲Canımın içi kızım herşeyim seni öğrendiğimden beri sabırsızlıkla bekliyorum herseyden çok seviyorum seni hayrlisiyla sağlıcakla zamanında gel inşallah seni sevgilerle öpücüklerle dolduracağım emin ol 🥰❤💋💋💋🤰🧿

  Cevap Ver

 80. Seda

  24 Mart 2022 at 10:11

  Canım Kızım Bende Seni Çok Seviyorum Bitanem Bir An Önce Gelmeni Bekliyorum Güzel Kızım Benim❤❤

  Cevap Ver

 81. Saida

  24 Mart 2022 at 10:25

  BENIM CANIM KIZIM BEN SENI 6 SENE BEKLEMISIM NE ZORLUKLARLA.SEN BENIM BU HAYATDA YASAMA SEBEBIM OLDUN.SAG SALIM GEL BIRICIYIM BENIM.SEN BANA RABBIMIN SON DAKKA HEDIYESISIN.

  Cevap Ver

 82. Edanur

  24 Mart 2022 at 14:34

  mektuba kalbimi bıraktım 🥺 3 ay sonra kollarımda olucaksın inşallah annecim

  Cevap Ver

 83. Mehmet'in Annesi

  24 Mart 2022 at 16:06

  ağlayacağım amaaa 😢😢

  Cevap Ver

 84. Canan

  24 Mart 2022 at 16:07

  sabırsızlıkla seni bekliyorum bebeğim

  Cevap Ver

 85. Buse

  24 Mart 2022 at 16:11

  Senin her zaman ne olursa olsun arkanda olacağıma söz veriyorum anneciğim çünkü bu hayatta sen benim mucizemsin seni öyle bir seveceğim ki sevgiye muhtaç olmayacaksın biran önce dünyaya gel senin miss kokunla dolayım

  Cevap Ver

 86. Merve

  24 Mart 2022 at 16:39

  rabbime bin şükür ki ilk babanı verdi mucize olarak sonra seni verdi sizleri çok seviyorum canım yavrum az kaldı kavuşmamıza 😍

  Cevap Ver

 87. Ayşe

  24 Mart 2022 at 17:17

  Kalbimi bıraktım bu mektuba… yaşı kaç olursa olsun bir çocuğun kalbindeki o anne sevgisini bu denli bilmiyordum.. eşimin annesine olan düşkünlüğü ile gurur duyuyorum… ben de her iki anneme bu denli düşkünüm.. sımsıkı sarılıyorum.. ANNNE n kutsal bir varlikmis meğer… bebeğime kavuşmaya 4 ay kala bunu öğrendim 🤎♥️🌸

  Cevap Ver

 88. İsminiz

  24 Mart 2022 at 19:09

  seni seviyorum bebeğim ❤️❤️

  Cevap Ver

 89. Aytac

  24 Mart 2022 at 20:30

  canım qizim inşallah sağ salamat seni qucagimiza alacağımız günü minak ellerini tutmayı öpmeyi sabırsızlıkla gozleyirik 🥰🥰❤️

  Cevap Ver

 90. Özge

  25 Mart 2022 at 00:04

  her cümlesinde ayrı ayrı ağladım. Seni kucağıma almak için sabırsızlanıyorum miniğim❤

  Cevap Ver

 91. Sevilay Savcı

  25 Mart 2022 at 00:12

  allahim sana ölürüm ben birtanem😍 seni ben 4 gözle bekliyorum hayatimm😘 biricik kızım KUMSAL SAREM😘

  Cevap Ver

 92. Ayşegül

  25 Mart 2022 at 01:23

  …….♥️

  Cevap Ver

 93. Betül

  25 Mart 2022 at 10:09

  sen benim her zmn minik kelebeğim ,meleğim benim minik yavrum olarak kalacaksın ömrümün sonuna kadar seni koruyacağıma ne yaparsan yap seni her zmn çok ama çok seveceğime söz veriyorum🥺😢😭🥰🥰🥰😘😘😍😍😍😍

  Cevap Ver

 94. İsminiz

  25 Mart 2022 at 15:05

  Sizi çok seviyorum💋💋Siz benim möcüzəmlərimsiz Rabbim sizi korusun sizləri çokkk seviyorum Sagligla gelin benim minnowlarim

  Cevap Ver

 95. Zehra

  25 Mart 2022 at 15:09

  Canım oğlum seni kucağıma almak için o kadar sabırsızlanıyorum ki doğacağın günü iple çekiyorum minik yavrum seni çok seviyorum 😘😘

  Cevap Ver

 96. Hatice Büşra

  25 Mart 2022 at 15:34

  Ama oyle guzel ki okurken her satırda istemsizce ağladım 🥰

  Cevap Ver

 97. Deniz

  25 Mart 2022 at 16:07

  Canim kizim insallh saglikla kavuşmak nasip olur bi an önce hayatımıza gelmen abilerin baban biz seni heyecanla bekliyoruz güzel kizimiz ❤️🥰

  Cevap Ver

 98. Zeynep

  26 Mart 2022 at 00:05

  senin hasretle bekliyoruz prensesimiz♥️♥️

  Cevap Ver

 99. Zeynep

  26 Mart 2022 at 00:05

  senin hasretle bekliyoruz prensesimiz ♥️♥️

  Cevap Ver

 100. NİLAY

  26 Mart 2022 at 04:17

  Seni veren Rabbime şükürler olsun. Sağlıkla geleceğin günü sabırsızlıkla bekliyoruz annecim..Sen bizim bu dünyadaki en kıymetlimizsin benim minnak oğluşum ❤️💙🙏👶😍

  Cevap Ver

 101. Sevinc

  26 Mart 2022 at 10:07

  Annem 3 ay sonra kavuşacağız inşallah sabırsızlıkla bekliyorum güzel kızım Derin’im.. Sağ salim gel kucağıma annen de babanda seni çok seviyor. Kurban olurum ben senin micik kalbine güzel yavrum ❤️

  Cevap Ver

 102. Miniğim

  26 Mart 2022 at 15:56

  kalbimi bıraktım ♥️

  Cevap Ver

 103. Miniğim

  26 Mart 2022 at 15:57

  en güzel bekleyişim ♥️ kalbimm♥️

  Cevap Ver

 104. İsminiz

  26 Mart 2022 at 18:58

  bende seni çok seviyorum canım kızım 😘

  Cevap Ver

 105. Umayın Annesi

  26 Mart 2022 at 23:19

  Seni bir ömür ne olursa olsn sevicem sahiplenicem biricigim mucizem sabirsizlkla beklyrm rapbim doğru zamnda sağlıklı kavusmamizi nasp etsn kuzumm

  Cevap Ver

 106. Zeynebin Anasi

  27 Mart 2022 at 13:23

  Nazli qizim,gozel korpem,zinetim Zeynebim seni sonsuz seveceyime ve her addiminda her aninda yaninda destekcin olacagima soz verirem ve seni her weyden ve hamidan qoruyacagima

  Cevap Ver

 107. Kader

  27 Mart 2022 at 23:33

  ben seni hep seveceğim canım kızım 🤰❤️

  Cevap Ver

 108. Gamze

  28 Mart 2022 at 01:09

  2 gün önce düşük yaptım ve bu gün bu karşıma çıktı gözyaşlarımi tutamadım umarım anne olmak isteyenlerde bir gün annelik duygusunu yaşar…..

  Cevap Ver

 109. Esra

  28 Mart 2022 at 09:07

  Kurban olduğum yavrum sabırsızlıkla bekliyorum seni Rabbim sağ salim kavuşmamızı nasip etsin inşallah annem💕💕 gelde bi an önce sıkıp sarmalayayım seni evladım kızım ahiretim benim💜💜

  Cevap Ver

 110. Fatime

  28 Mart 2022 at 09:14

  çok duygulandim. Seni hep çox sevicem soz verirəm qizim🥰prensesim

  Cevap Ver

 111. Seher

  28 Mart 2022 at 23:58

  Sana söz kızım yere düştüğünde seni elinden tutup ben kaldıracağım. Gözyaşlarını silen sana en kötü gününde sımsıkı sarılan hep ben olacağım. Ben kendi annemle derttaş sırdaş olamadım arkadaş olamadım yakınlık kuramadım ama seninle benim yaşayamadığım çocukluğumu birlikte yaşıyacağız. Yeri gelicek seninle büyük yeri gelicek seninle küçücük olacağım. Seni kimsenin kırıp dökmesine izin vermeyeceğim. Sırdaşım Yoldaşım Sağlığın daim olsun ❤️

  Cevap Ver

 112. Hülya

  29 Mart 2022 at 10:36

  sağlıkla gel annem seni cok bekledik babanla Rabbimden dilegim seni sağlıkla kucağımıza almak. Allah’ım seni ve diğer tüm cocuklari bebekleri bütün kötülüklerden korusun inşallah ❤️

  Cevap Ver

 113. AmOf

  31 Mart 2022 at 21:36

  canım kızım bende seni çok özledim ve seni çook seviyorum
  Allahıma minlerce kez şükürler olsun❤️🤲🏻💋🤰🏻🤱🏻

  Cevap Ver

 114. İsminiz

  1 Nisan 2022 at 18:37

  canimm oğlum sen mənim ən gözəl payimm ,mocuzemsen.Sene qovuwmagi səbirsizliklə gözləyirəm 💙🥺

  Cevap Ver

 115. Dilara

  1 Nisan 2022 at 23:15

  ağlamadan okuyabilen var mi 😥

  Cevap Ver

 116. EFTELYANIN ANNESİ

  4 Nisan 2022 at 07:22

  Beni bu kadar duygulandıran mektuba cevabım EVET Güzel Kızım Seni Ömrümün Sonuna Dek Sevecek Ve Yanında Olacağım. İyi gününde kötü gününde yanında olacağım çünkü sen benimm Canımıniçiiisin Biricik Yavrum 🤗😍💞💌

  Cevap Ver

 117. Esra

  6 Nisan 2022 at 09:24

  yavrum aryan ım babanla sabırsızlıkla seni bekliyoruz seni çok seviyoruz oğluşum🥰💕

  Cevap Ver

 118. İsminiz

  6 Nisan 2022 at 21:52

  ya anen sana kurban olsun anem

  Cevap Ver

 119. İsminiz

  6 Nisan 2022 at 21:55

  anen sana kurban olun anem

  Cevap Ver

 120. Ceyran

  6 Nisan 2022 at 21:57

  ya anen sana kurban osun anemmm

  Cevap Ver

 121. Ceyran

  6 Nisan 2022 at 21:58

  annen kurban olsun

  Cevap Ver

 122. Ceyran

  6 Nisan 2022 at 21:59

  annen kurban olsun annemm

  Cevap Ver

 123. Ceyran

  6 Nisan 2022 at 21:59

  ❤️

  Cevap Ver

 124. Ervanur

  11 Nisan 2022 at 09:51

  Bende seni çok seviyorum güzel kızımm sağlıkla gel inşallah seni seviyorum kızımmmmm❤❤❤❤❤💖💖💖

  Cevap Ver

 125. Neslihanumay

  17 Nisan 2022 at 20:30

  Cok güzel bir mektup kalbimi bıraktım…Sağlıkla gel güzel kızım seni çok seviyoruz ve dört gözle bekliyoruz..Sen  benim hiç bir zaman sıkılmadan okuyacak olduğum hayat hikâyemsin, ömrümün sonuna kadar kalbimin en özel yerindesin, hayatıma aydınlık veren güneşimsin, Sen Rabbimin bana verdiği en değerli hediyemsin güzel kızım herzaman yanında olcam❤Sana kavuşmama son 4 ay🤗Umay 🙏

  Cevap Ver

 126. Çınarın Annesi

  16 Mart 2023 at 14:04

  Hamilelik boyunca çok ağladım ama bu bambaşka birşeydi beni mutluluktan ağlatan canım oğlum seni çok seviyorum minik adamım İyiki varsın İyiki bizim oğlumuz olacaksın ömrümün yettiği her an seni seveceğim ve hep yanında olacağım 🤲🏻

  Cevap Ver

 127. İsminiz

  17 Mart 2023 at 22:54

  Gözyaşım pıt 🥺💙

  Cevap Ver

 128. Rabia Sevinç

  20 Nisan 2023 at 22:24

  Ama benim kızım olacak :)) işte benim kızım diyeceğim :))

  Cevap Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir