Tulum: Bebeğiniz doğmadan önce bebeğinizin boyunu ve kilosunu bilemeyeceğinizden dolayı 0-3 ay ve yeni doğan boyunda tulumlardan almak size oldukça yardımcı olacaktır. Tulum seçiminde mevsimi göz önünde bulundurmalısınız. Alacağınız tulumları hastane çantanıza koymayı unutmayın. Tulum dışında pamuklu çorap, eldiven ve şapka bebeğiniz için almanız gereken giysi alışverişlerinin olmazsa olmazlarıdır.

Bebek Bezi: Bebeğiniz doğduğu zaman alışverişe ayıracağınız zaman azalacağından dolayı bebeğiniz doğmadan önce yapacağınız farklı boylarda bebek bezi stoku size oldukça yardımcı olacaktır. Bebek bezi ile birlikte ıslak mendil stoku yapmayı da unutmayın.

Araba Koltuğu: Bebeğinizin güvenliği için mutlaka arabanıza bebek arabası koltuğu almalısınız.

Emzirme Ekipmanı: Bebeğinizi emzirmeye alışma sürecinizi kolaylaştırmak için emzirme yastığı, göğüs pedleri ve göğüs kremleri alabilirsiniz. Emzirmeye yardımcı olacak ekipmanlar da işinize yarayacaktır. Özellikle çalışan bir anneyseniz süt sağma cihazları oldukça işinize yarayacaktır

Küçük Boy Havlular: Bebeğiniz gaz çıkarırken omuzunuza koymak veya ihtiyaç duyulduğu zamanlar bebeğinizin yüzünü silmek için oldukça ihtiyaç duyacağınız havlulardan çok sayıda almanız sizin için yararlı olacaktır.

Daha Fazla Alışveriş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir